O nas

Agencja Interaktywna, reklama internetowa, partner marketingowy

Odkąd Internet powstał wiele osób nie wyobraża sobie życia bez niego. Za jego pomocą możemy wykonywać zakupy bez wychodzenia z domu i tworzyć dokumenty bez konieczności ich drukowania. To także interesujący, nowoczesny a zarazem najskuteczniejszy sposób na uzyskanie efektywnej promocji.

Jeśli jesteś zainteresowany rozwinięciem swojej Firmy to pora, abyś skorzystał z oferty naszej agencji interaktywnej.

E-Partnerzy Marketingowi to doświadczeni specjaliści w zakresie reklamy internetowej i marketingu, dlatego jeśli pragniesz zadbać o rozwój swojej firmy wystarczy powierzyć w nasze ręce najważniejsze priorytety Twojej działalności. W codziennej, pełnej wyzwań pracy zawodowej zawsze kierujemy się solidnością wykonania i zadowoleniem naszych Klientów, dlatego z pełnym przekonaniem możemy powiedzieć, iż renomę własnej firmy budujemy na ich satysfakcji i własnej pracowitości.

Jesteśmy również grupą przyjaciół, którzy na co dzień łączą w swojej pracy przyjemność i praktykę, a także poszerzają zakres dotychczas zdobytej wiedzy.

Świadczymy usługi nie tylko w zakresie skutecznego marketingu internetowego, ale również tworzymy innowacyjne aplikacje wyznaczając trendy w marketingu mobilnym.

To właśnie za pomocą naszych usług możesz świadomie wpływać na wybory swoich Klientów, cieszyć się lepszą komunikacją i interaktywnymi prezentacjami, które przedstawią Twoją firmę w jak najlepszym świetle.

Zapraszamy do współpracy.

Podniesiemy wartość Twojej firmy.

Skontaktuj się nami wypełniając poniższy formularz.

Dane wpisane w formularzu kontaktowym są dobrowolne i będą przetwarzane wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie zgodne z polityką prywatności. Administratorem danych osobowych jest firma: E PARTNERZY MARKETINGOWI z siedzibą: 80-822 Gdańsk, ul. Żabi Kruk 16 NIP: 9570704470

Doradcy e-Partnerzy Marketingowi

Szanowna Użytkowniczko/Szanowny Użytkowniku

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i 2 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r (zwanego dalej „Rozporzadzenie”) informuję, iż:

Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest firma e-Partnerzy Marketingowi Przemysław Mrożek z siedzibą w Gdańsku (80-822), ul. Żabi Kruk 10, NIP: PL 957070470, REGON: 222016510.
Kontakt z osobą nadzorującą przetwarzanie danych osobowych w firmie e-Partnerzy Marketingowi możliwy jest pod adresem e-mail: pmrozek@e-partnermarketingowy.pl.
Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celu:
– przygotowania odpowiedzi na zapytanie na podstawie art. 6 ust. 1 lit. b Rozporządzenia;
– przesyłania informacji marketingowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej i programów automatyzujących na podstawie ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną i w zw. z art. 172 ustawy z dnia 16 lipca 2004 r. prawa telekomunikacyjnego (zgoda alternatywna) na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia;
4. Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane przez okres niezbędny do przygotowania i przedstawienia odpowiedzi na zapytanie oraz do czasu cofnięcia przez Panią/Pana wyrażonej zgody na otrzymywanie informacji marketingowych.
5. Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.
6. Ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do Regulatora, gdy uzna Pani/Pan, iż przetwarzanie Pani/Pana danych osobowych narusza przepisy Rozporządzenia.
7. Podanie przez Panią/Pana danych osobowych jest niezbędne do realizacji wniosku z zapytaniem. Jest Pani/Pan zobowiązany do ich podania, a konsekwencją niepodania danych osobowych będzie brak możliwości uzyskania odpowiedzi na wysłane zapytanie.