Aplikacje desktopowe

Aplikacje deskoptowe są ogromnym ułatwieniem w wielu firmach, którym zależy na bezproblemowym i szybkim kontakcie z Klientami i korzystaniu z dogodnych i funkcjonalnych źródeł nowoczesnej komunikacji. E-Partnerzy Marketingowi nieustannie wykorzystują swoją kreatywność, aby tworzyć jeszcze bardziej wydajne narzędzia, które rewolucjonizują rynek marketingu mobilnego. Jeśli od dawna szukasz skutecznych metod, które pozwolą na przyciągnięcie uwagi Twojego Klienta względem proponowanych przez Ciebie usług to już teraz powinieneś zainteresować się skorzystaniem z naszych aplikacji deskoptowych.

To niepowtarzalna szansa dla wszystkich, którym zależy na nowoczesnej i efektownej reklamie własnych produktów lub usług, dlatego warto zaufać naszym sprawdzonym i docenionym przez wiele osób aplikacjom. To również sposób na błyskawiczną i płynną transmisję danych, dlatego nasze aplikacje są niezastąpione zarówno w codziennej pracy jak i podczas wyjazdów służbowych lub ważnych konferencji.

W każdej chwili możesz liczyć na profesjonalną pomoc ze strony E- Partnerów Marketingowych, którzy wyjaśnią zasady działania aplikacji deskoptowych i stworzą je tak, abyś był z nich zadowolony w każdej sytuacji. Umożliwiają one nie tylko szybszą komunikację, ale również rewelacyjny nadzór nad prowadzonymi projektami, a także umożliwiają lepszą prezentację firmy lub określonych usług. W ten sposób masz gwarancję, że prezentacja Twojej firmy za pomocą naszych aplikacji będzie oryginalna i na pewno zrobi duże wrażenie na odbiorach, dlatego już dziś skorzystaj z naszych usług. Ponadto decydując się na skorzystanie z naszych aplikacji musisz wiedzieć, że są one idealne nie tylko do biznesu, ale również do korzystania w domu.

Podniesiemy wartość Twojej firmy.
Skontaktuj się nami wypełniając poniższy formularz.

Dane wpisane w formularzu kontaktowym są dobrowolne i będą przetwarzane wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie zgodne z polityką prywatności. Administratorem danych osobowych jest firma: E PARTNERZY MARKETINGOWI z siedzibą: 80-822 Gdańsk, ul. Żabi Kruk 16 NIP: 9570704470

Doradcy e-Partnerzy Marketingowi

Komentowanie wyłączone.

Szanowna Użytkowniczko/Szanowny Użytkowniku

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i 2 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r (zwanego dalej „Rozporzadzenie”) informuję, iż:

Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest firma e-Partnerzy Marketingowi Przemysław Mrożek z siedzibą w Gdańsku (80-822), ul. Żabi Kruk 10, NIP: PL 957070470, REGON: 222016510.
Kontakt z osobą nadzorującą przetwarzanie danych osobowych w firmie e-Partnerzy Marketingowi możliwy jest pod adresem e-mail: pmrozek@e-partnermarketingowy.pl.
Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celu:
– przygotowania odpowiedzi na zapytanie na podstawie art. 6 ust. 1 lit. b Rozporządzenia;
– przesyłania informacji marketingowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej i programów automatyzujących na podstawie ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną i w zw. z art. 172 ustawy z dnia 16 lipca 2004 r. prawa telekomunikacyjnego (zgoda alternatywna) na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia;
4. Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane przez okres niezbędny do przygotowania i przedstawienia odpowiedzi na zapytanie oraz do czasu cofnięcia przez Panią/Pana wyrażonej zgody na otrzymywanie informacji marketingowych.
5. Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.
6. Ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do Regulatora, gdy uzna Pani/Pan, iż przetwarzanie Pani/Pana danych osobowych narusza przepisy Rozporządzenia.
7. Podanie przez Panią/Pana danych osobowych jest niezbędne do realizacji wniosku z zapytaniem. Jest Pani/Pan zobowiązany do ich podania, a konsekwencją niepodania danych osobowych będzie brak możliwości uzyskania odpowiedzi na wysłane zapytanie.