Aplikacje mobilne

Nowoczesne formy reklamy.

Aplikacje mobilne są obszarem rozbudowującym się w niesamowicie szybkim tempie. Systematycznie bowiem rośnie liczna użytkowników urządzeń, które nie tylko pozwalają ale i często wymagają skorzystania właśnie z aplikacji mobilnej. W czym tkwi tajemnica ich popularności? Otóż aplikacje takie na ogół są bardzo proste w obsłudze i czytelne. Z racji tego, iż obsługiwane są na najmniejszych urządzeniach, ich grafika jest przejrzysta a treści ograniczone są do minimum. Ich obsługa także nie jest zbyt skomplikowana. Dlatego właśnie użytkownicy chętnie po nie sięgają, instalując je na swoich urządzeniach czy korzystając ze stron wykorzystujących takie aplikację. Są bardziej przyjazne, działają szybko, przez co mogą z powodzeniem funkcjonować na telefonie czy tablecie. Z racji tego, że zdobyły już znaczne grono zwolenników, aplikacje mobilne w marketingu także znalazły swoje miejsce i w niedługim czasie mogą stać się jednym z najważniejszych narzędzi reklamy w sieci.

Coraz częściej skuteczność aplikacji mobilnych, jako nośnika treści reklamowych czy całej strategii promocyjnej w internecie wykorzystujemy prowadząc działania reklamowe dla naszych Klientów. Dołączamy tę formę działań marketingowych do mailingu, banerów czy całych stron stworzonych zgodnie z opracowaną strategią i tym samym aplikacje takie stają się integralną częścią całej kampanii. Co więcej, mogą one pełnić rolę wizytówek dla takich kampanii, które z czasem, określonej grupie odbiorców, będą się jednoznacznie kojarzyły z daną formą, marką czy produktem. Efektywność i skuteczność aplikacji mobilnych w marketingu bierze się bowiem z tego, iż użytkownik jej nie jest jedynie biernym odbiorcą treści reklamowych, on jej doświadcza poprzez użytkowanie. Aplikacja jest narzędziem jego aktywności, przez co działania promocyjne i reklamowe funkcjonują w tle, stają się naturalnym dla użytkowania elementem aplikacji.

Podniesiemy wartość Twojej firmy.
Skontaktuj się nami wypełniając poniższy formularz.

Dane wpisane w formularzu kontaktowym są dobrowolne i będą przetwarzane wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie zgodne z polityką prywatności. Administratorem danych osobowych jest firma: E PARTNERZY MARKETINGOWI z siedzibą: 80-822 Gdańsk, ul. Żabi Kruk 16 NIP: 9570704470

Doradcy e-Partnerzy Marketingowi

Komentowanie wyłączone.

Szanowna Użytkowniczko/Szanowny Użytkowniku

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i 2 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r (zwanego dalej „Rozporzadzenie”) informuję, iż:

Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest firma e-Partnerzy Marketingowi Przemysław Mrożek z siedzibą w Gdańsku (80-822), ul. Żabi Kruk 10, NIP: PL 957070470, REGON: 222016510.
Kontakt z osobą nadzorującą przetwarzanie danych osobowych w firmie e-Partnerzy Marketingowi możliwy jest pod adresem e-mail: pmrozek@e-partnermarketingowy.pl.
Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celu:
– przygotowania odpowiedzi na zapytanie na podstawie art. 6 ust. 1 lit. b Rozporządzenia;
– przesyłania informacji marketingowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej i programów automatyzujących na podstawie ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną i w zw. z art. 172 ustawy z dnia 16 lipca 2004 r. prawa telekomunikacyjnego (zgoda alternatywna) na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia;
4. Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane przez okres niezbędny do przygotowania i przedstawienia odpowiedzi na zapytanie oraz do czasu cofnięcia przez Panią/Pana wyrażonej zgody na otrzymywanie informacji marketingowych.
5. Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.
6. Ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do Regulatora, gdy uzna Pani/Pan, iż przetwarzanie Pani/Pana danych osobowych narusza przepisy Rozporządzenia.
7. Podanie przez Panią/Pana danych osobowych jest niezbędne do realizacji wniosku z zapytaniem. Jest Pani/Pan zobowiązany do ich podania, a konsekwencją niepodania danych osobowych będzie brak możliwości uzyskania odpowiedzi na wysłane zapytanie.