Aplikacje webowe

Aplikacje webowe- ułatwienie w prowadzeniu biznesu.

Internet i wszelkie funkcje z nim związane stają się nieodłącznym elementem w, każdej sferze życia, również- biznesu. To właśnie dzięki niemu właściciele firm mają możliwość dotarcia do szerszego grona odbiorców, jak również kierowaniem swojej firmy z niemal każdego zakątka świata i o dowolnej porze, co usprawnia jej płynne działanie.

Nasi programiści dzięki dużemu popytowi na tego typu usługi tworzą coraz częściej aplikacje webowe, które dzięki swoim niewątpliwym zaletą stają się wręcz niezbędne w rozwoju biznesu. Czym jest aplikacja webowa? Najprościej mówiąc jest to rodzaj oprogramowania dostępny w internecie za pomocą przeglądarki internetowej, którego praca wykonywana jest na serwerze, a dzięki sieci komputerowej komunikuje się ona z hostem klienta. W takiej aplikacji niezbędne jest pośrednictwo serwera WWW. To klient decyduje o sposobie jej rozbudowy czy funkcjonalności. Ten typ aplikacji jest wykorzystywany np. przez duże serwisy aukcyjne w naszym kraju.

Jak aplikacje webowe wspierają działanie biznesu? Dziś w dobie kiedy internet stał się jednym z głównych miejsc działalności biznesowej, konieczne jest posiadanie własnej strony internetowej, która ułatwi nam prezentację naszych usług czy szybki kontakt z klientem. Aplikacje internetowe pozwalają na bieżące aktualizowanie naszych usług oraz sprawne zarządzanie treścią strony. Znaczne ułatwienie pracy w zarządzaniu firmą, dzięki tego typu usługom znalazło wielu zwolenników wśród naszych Klientów, którzy bez problemu mogą udostępniać różnego rodzaju dane swoim pracownikom, jednocześnie zachowując kontrole nad tym by korzystały z nich tylko wybrane osoby. System ten sprawdza się szczególnie w pracy zespołowej i zdalnej. Aplikacje webowe pozwalają na uniknięcie wielu błędów w poprawnym działaniu firmy, tak jak miało by to miejsce w przypadku wykonywania tych czynności przez człowieka.

Podniesiemy wartość Twojej firmy.
Skontaktuj się nami wypełniając poniższy formularz.

Dane wpisane w formularzu kontaktowym są dobrowolne i będą przetwarzane wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie zgodne z polityką prywatności. Administratorem danych osobowych jest firma: E PARTNERZY MARKETINGOWI z siedzibą: 80-822 Gdańsk, ul. Żabi Kruk 16 NIP: 9570704470

Doradcy e-Partnerzy Marketingowi

Komentowanie wyłączone.

Szanowna Użytkowniczko/Szanowny Użytkowniku

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i 2 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r (zwanego dalej „Rozporzadzenie”) informuję, iż:

Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest firma e-Partnerzy Marketingowi Przemysław Mrożek z siedzibą w Gdańsku (80-822), ul. Żabi Kruk 10, NIP: PL 957070470, REGON: 222016510.
Kontakt z osobą nadzorującą przetwarzanie danych osobowych w firmie e-Partnerzy Marketingowi możliwy jest pod adresem e-mail: pmrozek@e-partnermarketingowy.pl.
Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celu:
– przygotowania odpowiedzi na zapytanie na podstawie art. 6 ust. 1 lit. b Rozporządzenia;
– przesyłania informacji marketingowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej i programów automatyzujących na podstawie ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną i w zw. z art. 172 ustawy z dnia 16 lipca 2004 r. prawa telekomunikacyjnego (zgoda alternatywna) na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia;
4. Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane przez okres niezbędny do przygotowania i przedstawienia odpowiedzi na zapytanie oraz do czasu cofnięcia przez Panią/Pana wyrażonej zgody na otrzymywanie informacji marketingowych.
5. Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.
6. Ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do Regulatora, gdy uzna Pani/Pan, iż przetwarzanie Pani/Pana danych osobowych narusza przepisy Rozporządzenia.
7. Podanie przez Panią/Pana danych osobowych jest niezbędne do realizacji wniosku z zapytaniem. Jest Pani/Pan zobowiązany do ich podania, a konsekwencją niepodania danych osobowych będzie brak możliwości uzyskania odpowiedzi na wysłane zapytanie.