Artykuły sponsorowane

Artykuły sponsorowane

Doświadczenie, które zdobyliśmy przy okazji realizacji dotychczasowych projektów pozwala nam na dobieranie odpowiedniej strategii do danego zadania. Do promocji witryn internetowych bardzo często wykorzystujemy artykuły sponsorowane. Artykuły tego rodzaju są bardzo cenione przez internautów, ponieważ zawierają one najważniejsze informacje o przedstawianym produkcie lub usłudze. Czytelnik w przystępny sposób dowiaduje się o wszystkich najważniejszych parametrach oraz zastosowaniu reklamowanego towaru. Artykuł sponsorowany pomaga klientowi dokonać najlepszego wyboru.

Wielu klientów przyznaje, że taka forma promocji swojego produktu jest znacznie bardziej skuteczna od standardowej reklamy. Taka reklama pozwala na bliższy kontakt z odbiorcą. Dzięki temu jej treść zostaje na dłużej w świadomości czytelnika. Artykuł sponsorowany, który napisany jest prostym językiem najbardziej odpowiada potencjalnemu klientowi. Buduje zaufanie i wzajemne relacje na linii przedsiębiorstwo-człowiek. Artykuł sponsorowany nie jest jednak ofertą. Teksty sponsorowane powinniśmy umieszczać w miejscach, w których będą one dobrze oznaczone. Tylko w taki sposób zostaną one zauważone przez osobę, która odwiedziła daną stronę. Wtedy mamy pewność, że zainteresowanie nim będzie naturalne.

Potrafimy prostym językiem przygotować tekst, którego przekaz trafi do największej liczby czytelników. Artykuły sponsorowane pisane są przez e-Partnerów Marketingowych będą skuteczną formą reklamy i uzupełnią Państwa działania marketingowe w internecie.

Podniesiemy wartość Twojej firmy.
Skontaktuj się nami wypełniając poniższy formularz.

Dane wpisane w formularzu kontaktowym są dobrowolne i będą przetwarzane wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie zgodne z polityką prywatności. Administratorem danych osobowych jest firma: E PARTNERZY MARKETINGOWI z siedzibą: 80-822 Gdańsk, ul. Żabi Kruk 16 NIP: 9570704470

Doradcy e-Partnerzy Marketingowi

Komentowanie wyłączone.

Szanowna Użytkowniczko/Szanowny Użytkowniku

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i 2 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r (zwanego dalej „Rozporzadzenie”) informuję, iż:

Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest firma e-Partnerzy Marketingowi Przemysław Mrożek z siedzibą w Gdańsku (80-822), ul. Żabi Kruk 10, NIP: PL 957070470, REGON: 222016510.
Kontakt z osobą nadzorującą przetwarzanie danych osobowych w firmie e-Partnerzy Marketingowi możliwy jest pod adresem e-mail: pmrozek@e-partnermarketingowy.pl.
Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celu:
– przygotowania odpowiedzi na zapytanie na podstawie art. 6 ust. 1 lit. b Rozporządzenia;
– przesyłania informacji marketingowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej i programów automatyzujących na podstawie ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną i w zw. z art. 172 ustawy z dnia 16 lipca 2004 r. prawa telekomunikacyjnego (zgoda alternatywna) na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia;
4. Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane przez okres niezbędny do przygotowania i przedstawienia odpowiedzi na zapytanie oraz do czasu cofnięcia przez Panią/Pana wyrażonej zgody na otrzymywanie informacji marketingowych.
5. Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.
6. Ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do Regulatora, gdy uzna Pani/Pan, iż przetwarzanie Pani/Pana danych osobowych narusza przepisy Rozporządzenia.
7. Podanie przez Panią/Pana danych osobowych jest niezbędne do realizacji wniosku z zapytaniem. Jest Pani/Pan zobowiązany do ich podania, a konsekwencją niepodania danych osobowych będzie brak możliwości uzyskania odpowiedzi na wysłane zapytanie.