Bazy danych

Bazy danych – niezbędne narzędzie marketingu firmowego.

Posiadacze firm współcześnie chcąc zaistnieć na rynku, muszą nie tylko zadbać o dobrą, najlepiej kreatywną reklamę. Powinni śledzić również wciąż zmieniające się trendy marketingowe i dostosowywać się do ich założeń. W tym przypadku nie ma to być ślepe podążanie za modą, ale dobrze zaplanowane i przemyślane działanie. Specjalizujemy się w przygotowywaniu i wdrażaniu strategii budowy wizerunku firmy w internecie.

Nasze działania są ściśle związane z założeniami przedstawionymi przez zlecającego Klienta. Wspomaganie działalności firmy wiąże się z szerokim wachlarzem usług: tworzymy róznież bazy danych i udostępniamy je klientom. Decydując się na skorzystanie z usług e-Partnerów Marketingowych, doradcy dokładnie zapoznają się z Państwa wymaganiami, by jak najbardziej optymalnie dopasować wyniki. Klient w wyniku końcowym otrzymuje więc produkt na miarę swoich potrzeb.

Jak działają bazy danych udostępnione przez e-Partnerów Marketingowych? Jeśli firma szuka rynku zbytu poza granicami Polski, zyskuje przejrzysty dostęp do sprawdzonych informacji. Dzięki temu ma możliwość precyzyjnego zarządzania relacjami z klientami. Bazy danych służą budowaniu lojalności z odbiorcami produktów. Dzięki dostępowi do tych informacji, sprzedaż pozostaje w ciągłym procesie monitorowania i istnieje możliwość przechwycenia jej przez odpowiednio przeszkolonych pracowników we właściwym, najkrótszym czasie. Szybka i skuteczna reakcja na potrzeby odbiorców automatycznie zapewnia firmie dochód i gwarantuje zdobycie potencjalnych nowych klientów. Bazy danych to inwestycja nie tylko zarządu firmy, ale i jej pracowników. Warto więc zastanowić się nad wdrożeniem rozwiązania we własnych szeregach. Perspektywa osiągnięcia zysku przekona każdego.

Podniesiemy wartość Twojej firmy.
Skontaktuj się nami wypełniając poniższy formularz.

Dane wpisane w formularzu kontaktowym są dobrowolne i będą przetwarzane wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie zgodne z polityką prywatności. Administratorem danych osobowych jest firma: E PARTNERZY MARKETINGOWI z siedzibą: 80-822 Gdańsk, ul. Żabi Kruk 16 NIP: 9570704470

Doradcy e-Partnerzy Marketingowi

Komentowanie wyłączone.

Szanowna Użytkowniczko/Szanowny Użytkowniku

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i 2 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r (zwanego dalej „Rozporzadzenie”) informuję, iż:

Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest firma e-Partnerzy Marketingowi Przemysław Mrożek z siedzibą w Gdańsku (80-822), ul. Żabi Kruk 10, NIP: PL 957070470, REGON: 222016510.
Kontakt z osobą nadzorującą przetwarzanie danych osobowych w firmie e-Partnerzy Marketingowi możliwy jest pod adresem e-mail: pmrozek@e-partnermarketingowy.pl.
Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celu:
– przygotowania odpowiedzi na zapytanie na podstawie art. 6 ust. 1 lit. b Rozporządzenia;
– przesyłania informacji marketingowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej i programów automatyzujących na podstawie ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną i w zw. z art. 172 ustawy z dnia 16 lipca 2004 r. prawa telekomunikacyjnego (zgoda alternatywna) na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia;
4. Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane przez okres niezbędny do przygotowania i przedstawienia odpowiedzi na zapytanie oraz do czasu cofnięcia przez Panią/Pana wyrażonej zgody na otrzymywanie informacji marketingowych.
5. Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.
6. Ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do Regulatora, gdy uzna Pani/Pan, iż przetwarzanie Pani/Pana danych osobowych narusza przepisy Rozporządzenia.
7. Podanie przez Panią/Pana danych osobowych jest niezbędne do realizacji wniosku z zapytaniem. Jest Pani/Pan zobowiązany do ich podania, a konsekwencją niepodania danych osobowych będzie brak możliwości uzyskania odpowiedzi na wysłane zapytanie.