Monitoring kampanii internetowych

Narzędzia do monitoringu kampanii.

Przeprowadzanie kampanii reklamowych w internecie jest obecnie jedną z najskuteczniejszych form promowania swoich usług i produktów. Internet daje ogromne możliwości, ponieważ za jego pośrednictwem możliwe jest dotarcie ze swoją ofertą do największej liczby osób, które należą do grupy potencjalnych klientów. W czasie przeprowadzania kampanii reklamowej trzeba zawsze trzymać rękę na pulsie i na bieżąco analizować wszystkie najważniejsze dane.

Odpowiednimi krokami, które powinniśmy podjąć są działania analityczne. Dzięki nim możliwe jest błyskawiczne sprawdzanie skuteczności prowadzonych przez nas reklam internetowych. Za pomocą statystyk możliwe jest dokładne monitorowanie wszystkich efektów, które przynosi kampania reklamowa. Sprawdzenie, ile było wejść na zalinkowaną stronę nie będzie teraz żadnym problemem. Podobnie będzie w przypadku sprawdzenia ilości odsłon, które miały miejsce w przeciągu doby. Dobre narzędzia dają zdecydowanie więcej możliwości i pozwolą wyciągnąć wiele interesujących wniosków, które będą przydatne w prowadzeniu kampanii promocyjnej.

Zajmujemy się marketingiem internetowym więc posiadamy kilka rodzajów programów, które służą do przeprowadzania profesjonalnych analiz. Najlepiej jednak korzystać z kilku narzędzi jednocześnie. Wtedy możemy liczyć na to, że nasze kampanie będą dopracowane w każdym najmniejszym detalu.

Podniesiemy wartość Twojej firmy.
Skontaktuj się nami wypełniając poniższy formularz.

Dane wpisane w formularzu kontaktowym są dobrowolne i będą przetwarzane wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie zgodne z polityką prywatności. Administratorem danych osobowych jest firma: E PARTNERZY MARKETINGOWI z siedzibą: 80-822 Gdańsk, ul. Żabi Kruk 16 NIP: 9570704470

Doradcy e-Partnerzy Marketingowi

Komentowanie wyłączone.

Szanowna Użytkowniczko/Szanowny Użytkowniku

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i 2 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r (zwanego dalej „Rozporzadzenie”) informuję, iż:

Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest firma e-Partnerzy Marketingowi Przemysław Mrożek z siedzibą w Gdańsku (80-822), ul. Żabi Kruk 10, NIP: PL 957070470, REGON: 222016510.
Kontakt z osobą nadzorującą przetwarzanie danych osobowych w firmie e-Partnerzy Marketingowi możliwy jest pod adresem e-mail: pmrozek@e-partnermarketingowy.pl.
Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celu:
– przygotowania odpowiedzi na zapytanie na podstawie art. 6 ust. 1 lit. b Rozporządzenia;
– przesyłania informacji marketingowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej i programów automatyzujących na podstawie ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną i w zw. z art. 172 ustawy z dnia 16 lipca 2004 r. prawa telekomunikacyjnego (zgoda alternatywna) na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia;
4. Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane przez okres niezbędny do przygotowania i przedstawienia odpowiedzi na zapytanie oraz do czasu cofnięcia przez Panią/Pana wyrażonej zgody na otrzymywanie informacji marketingowych.
5. Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.
6. Ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do Regulatora, gdy uzna Pani/Pan, iż przetwarzanie Pani/Pana danych osobowych narusza przepisy Rozporządzenia.
7. Podanie przez Panią/Pana danych osobowych jest niezbędne do realizacji wniosku z zapytaniem. Jest Pani/Pan zobowiązany do ich podania, a konsekwencją niepodania danych osobowych będzie brak możliwości uzyskania odpowiedzi na wysłane zapytanie.