Projektowanie graficzne

Żyjemy w świecie symboli i obrazów, w którym, poprzez właśnie takie formy przekazu, potencjalni klienci zapamiętują marki najszybciej i najłatwiej. Najbardziej efektywne są obrazy i formy graficzne, które zapamiętują niemal nieświadomie i które na długo pozostają w ich pamięci. Dlatego na współczesnym rynku nie ma możliwości zaistnienia i utrzymania się, jeśli nie zbudujemy dobrego, graficznie określonego i trafnego przekazu – obrazu, który stanie się naszą wizytówką.

Reklama i marketing w ramach budowania wizerunku firmy, oparta na tych zasadach, nie ma jednak obecnie nic wspólnego ze stworzeniem jedynie ulotek, wizytówek czy papieru firmowego. Prawdziwa reklama i rzeczywiste oddziaływanie na konsumentów, odbywa się dziś w świecie online, gdzie użytkownicy internetu co dzień docierają do treści reklamowych stworzonych w ramach wysoce efektywnych strategii marketingowych.

Tworzymy wizerunki marek i firm w internecie, tworząc strategię, opracowujemy kompletne projekty graficzne i udostępniamy je użytkownikom sieci w najróżniejszych formach; tak aby obraz reprezentujący daną kampanię miał szansę zapaść w pamięć określonej liczbie odbiorców. Gdzie więc przeciętny internauta może zobaczyć takie projekty graficzne? Nieświadomie spotyka się z nimi niemal w każdym zakątku sieci; odbierając pocztę, oglądając strony, wykorzystując wyszukiwarkę czy czytając aktualne wiadomości. Przekazy te, zawarte w konkretnych symbolach i konkretnej grafice nie zmuszają do uwagi celowej, one towarzyszą nam w internecie i stają się jego elementarną częścią. Mają prosty i przez to efektywny przekaz. Oddziałują na ludzi kształtami, kolorami i ograniczoną ale esencjonalną treścią, która nie nuży, nie męczy i nie nudzi a pozwala zapamiętać dokładnie to co chcemy aby ludzie zapamiętali.

Podniesiemy wartość Twojej firmy.
Skontaktuj się nami wypełniając poniższy formularz.

Dane wpisane w formularzu kontaktowym są dobrowolne i będą przetwarzane wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie zgodne z polityką prywatności. Administratorem danych osobowych jest firma: E PARTNERZY MARKETINGOWI z siedzibą: 80-822 Gdańsk, ul. Żabi Kruk 16 NIP: 9570704470

Doradcy e-Partnerzy Marketingowi

Komentowanie wyłączone.

Szanowna Użytkowniczko/Szanowny Użytkowniku

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i 2 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r (zwanego dalej „Rozporzadzenie”) informuję, iż:

Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest firma e-Partnerzy Marketingowi Przemysław Mrożek z siedzibą w Gdańsku (80-822), ul. Żabi Kruk 10, NIP: PL 957070470, REGON: 222016510.
Kontakt z osobą nadzorującą przetwarzanie danych osobowych w firmie e-Partnerzy Marketingowi możliwy jest pod adresem e-mail: pmrozek@e-partnermarketingowy.pl.
Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celu:
– przygotowania odpowiedzi na zapytanie na podstawie art. 6 ust. 1 lit. b Rozporządzenia;
– przesyłania informacji marketingowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej i programów automatyzujących na podstawie ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną i w zw. z art. 172 ustawy z dnia 16 lipca 2004 r. prawa telekomunikacyjnego (zgoda alternatywna) na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia;
4. Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane przez okres niezbędny do przygotowania i przedstawienia odpowiedzi na zapytanie oraz do czasu cofnięcia przez Panią/Pana wyrażonej zgody na otrzymywanie informacji marketingowych.
5. Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.
6. Ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do Regulatora, gdy uzna Pani/Pan, iż przetwarzanie Pani/Pana danych osobowych narusza przepisy Rozporządzenia.
7. Podanie przez Panią/Pana danych osobowych jest niezbędne do realizacji wniosku z zapytaniem. Jest Pani/Pan zobowiązany do ich podania, a konsekwencją niepodania danych osobowych będzie brak możliwości uzyskania odpowiedzi na wysłane zapytanie.