Reklama na Facebooku

Czy reklama na fb jest skuteczna?

Facebook jest jednym z najpopularniejszych serwisów społecznościowych na świecie, a co za tym idzie, najlepszym polem do uprawiania social marketingu. Dziś wielu z nas nie wyobraża sobie już dnia bez odwiedzenia swego profilu na fb. Ta tendencja musiała zostać prędzej czy później wykorzystana przez reklamodawców – media społecznościowe bowiem pozwalają na dotarcie z komunikatem do szerokiej rzeszy klientów, a także na szybką reakcje z ich strony.

Okazuje się, że social marketing opłaca się wszystkim – fanpage niektórych marek i firm cieszą się niesłabnącą popularnością, zwłaszcza, jeżeli prowadzone są w interesujący, lecz nienachalny sposób, publikują ciekawe i zabawne posty, jednocześnie zamieszczając konkretne informacje o swoich produktach. Facebook pozwala na wykreowanie pozytywnego wizerunku Państwa firmy, produktu czy proponowanych usług. Jednak w przypadku jakichkolwiek wpadek ze strony administratorów fani są bezlitośni – co chwilę usłyszeć można doniesienia o pomyłkach i błędach, które w ciągu kilku godzin znają już wszyscy zaangażowani internauci, dlatego e-Partrzerzy Marketingowi proponują Państwu wsparcie w zakresie prowadzenia działań reklamowych na Facebooku.

Warto pamiętać, że profesjonalna działalność reklamowa na Facebooku może odnieść oczekiwane skutki oraz zwiększyć nie tylko zainteresowanie marką wśród wszystkich obecnych, ale także i potencjalnych klientów. Może także wywołać realną reakcję, w postaci aktywizacji konsumentów do kupowania danych produktów oraz usług danej marki. Trzeba jednak działania reklamowe prowadzić rozważnie i z wyczuciem, aby przyniosły one zamierzony efekt.

Podniesiemy wartość Twojej firmy.
Skontaktuj się nami wypełniając poniższy formularz.

Dane wpisane w formularzu kontaktowym są dobrowolne i będą przetwarzane wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie zgodne z polityką prywatności. Administratorem danych osobowych jest firma: E PARTNERZY MARKETINGOWI z siedzibą: 80-822 Gdańsk, ul. Żabi Kruk 16 NIP: 9570704470

Doradcy e-Partnerzy Marketingowi

Komentowanie wyłączone.

Szanowna Użytkowniczko/Szanowny Użytkowniku

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i 2 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r (zwanego dalej „Rozporzadzenie”) informuję, iż:

Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest firma e-Partnerzy Marketingowi Przemysław Mrożek z siedzibą w Gdańsku (80-822), ul. Żabi Kruk 10, NIP: PL 957070470, REGON: 222016510.
Kontakt z osobą nadzorującą przetwarzanie danych osobowych w firmie e-Partnerzy Marketingowi możliwy jest pod adresem e-mail: pmrozek@e-partnermarketingowy.pl.
Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celu:
– przygotowania odpowiedzi na zapytanie na podstawie art. 6 ust. 1 lit. b Rozporządzenia;
– przesyłania informacji marketingowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej i programów automatyzujących na podstawie ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną i w zw. z art. 172 ustawy z dnia 16 lipca 2004 r. prawa telekomunikacyjnego (zgoda alternatywna) na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia;
4. Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane przez okres niezbędny do przygotowania i przedstawienia odpowiedzi na zapytanie oraz do czasu cofnięcia przez Panią/Pana wyrażonej zgody na otrzymywanie informacji marketingowych.
5. Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.
6. Ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do Regulatora, gdy uzna Pani/Pan, iż przetwarzanie Pani/Pana danych osobowych narusza przepisy Rozporządzenia.
7. Podanie przez Panią/Pana danych osobowych jest niezbędne do realizacji wniosku z zapytaniem. Jest Pani/Pan zobowiązany do ich podania, a konsekwencją niepodania danych osobowych będzie brak możliwości uzyskania odpowiedzi na wysłane zapytanie.