Reklama uliczna

Reklama zewnętrzna/Billboard/Outdoor

e-Partnerzy Marketingowi to dość nowe rozwiązanie na rynku. Głównym obszarem naszego działania jest internet gdzie kreujemy wizerunek swoich zleceniodawców. Siła reklamy jest kluczowa, gdyż to właśnie ona promuje markę i ma za zadanie przyciągać uwagę a także przyszłych klientów. Dlatego też reklamowany produkt musi pojawić się nie tylko w sieci. Świetnie sprawdzającym się działaniem marketingowym są: billboardy/outdoor/reklama zewnętrzna.

Umieszczając billboardy z reklamą usługi bądź produktu dajemy możliwość na zapoznanie się z ofertą nie tylko e-klienta ale wszystkim, którzy będą mieli okazje ją zobaczyć. Reklama zewnętrzna umieszczona w odpowiednim miejscu przekłada się na zyski. Czasem ludzie nie wiedzą nawet, że chcą coś mieć, posiadać bo nie zawsze mają pojęcie, że dany produkt istnieje. Reklama na billboardach daje właśnie taką możliwość. Zainteresowany klient, daną rzeczą bądź usługą w dalszym etapie z pewnością uda się do internetu. W pierwszym stadium zaś zainteresowania klienta właściwie kluczową role odgrywa reklama zewnętrzna. Im więcej reklam danego produktu tym większa ilość konsumentów.

„Chodząca” za nami wszędzie reklama z pewnością utknie nam w pamięci, a przecież oto chodzi aby konsumenci byli zaintrygowani i zainteresowani tym co widzą aby dany produkt budził dobre wrażenie i dał się łatwo zapamiętać. W dzisiejszych czasach reklama to podstawa, coraz prężniej rozwijający się cyber świat popycha do przodu inne dziedziny naszego przyziemnego życia, dlatego też wszystko musi współgrać ze sobą by tworzyć spójną całość umożliwiającą funkcjonowanie w rzeczywistym otaczającym nas świecie a także w e-przestrzeni, która jest coraz bardziej potężniejsza.

Podniesiemy wartość Twojej firmy.
Skontaktuj się nami wypełniając poniższy formularz.

Dane wpisane w formularzu kontaktowym są dobrowolne i będą przetwarzane wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie zgodne z polityką prywatności. Administratorem danych osobowych jest firma: E PARTNERZY MARKETINGOWI z siedzibą: 80-822 Gdańsk, ul. Żabi Kruk 16 NIP: 9570704470

Doradcy e-Partnerzy Marketingowi

Komentowanie wyłączone.

Szanowna Użytkowniczko/Szanowny Użytkowniku

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i 2 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r (zwanego dalej „Rozporzadzenie”) informuję, iż:

Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest firma e-Partnerzy Marketingowi Przemysław Mrożek z siedzibą w Gdańsku (80-822), ul. Żabi Kruk 10, NIP: PL 957070470, REGON: 222016510.
Kontakt z osobą nadzorującą przetwarzanie danych osobowych w firmie e-Partnerzy Marketingowi możliwy jest pod adresem e-mail: pmrozek@e-partnermarketingowy.pl.
Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celu:
– przygotowania odpowiedzi na zapytanie na podstawie art. 6 ust. 1 lit. b Rozporządzenia;
– przesyłania informacji marketingowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej i programów automatyzujących na podstawie ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną i w zw. z art. 172 ustawy z dnia 16 lipca 2004 r. prawa telekomunikacyjnego (zgoda alternatywna) na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia;
4. Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane przez okres niezbędny do przygotowania i przedstawienia odpowiedzi na zapytanie oraz do czasu cofnięcia przez Panią/Pana wyrażonej zgody na otrzymywanie informacji marketingowych.
5. Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.
6. Ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do Regulatora, gdy uzna Pani/Pan, iż przetwarzanie Pani/Pana danych osobowych narusza przepisy Rozporządzenia.
7. Podanie przez Panią/Pana danych osobowych jest niezbędne do realizacji wniosku z zapytaniem. Jest Pani/Pan zobowiązany do ich podania, a konsekwencją niepodania danych osobowych będzie brak możliwości uzyskania odpowiedzi na wysłane zapytanie.