Reklama w Google

Dlaczego warto korzystać z AdWords?

Reklamy w Google AdWords od jakiegoś czasu stanowią najpopularniejszy sposób na pozyskanie klientów, promocję nowych produktów, jak również skuteczną reklamę lokalnego biznesu. Warto zatem wiedzieć, co tak naprawdę oferuje nam Google AdWords oraz jakie możliwości nam daje.

Przede wszystkim w Google AdWords płacimy za kliknięcie, a nie jedynie za wyświetlenie reklamy. Nasza reklama może wyświetlić się zatem dziesiątki, a nawet setki razy za darmo – płatne są jedynie realne kliknięcia i wejścia na naszą stronę. Co równie istotne, samodzielnie ustalamy dzienny budżet – jeśli nie chcemy wydawać więcej niż kilkanaście złotych, nie musimy tego robić, mamy całkowitą kontrolę nad wydatkami na reklamę. Państwa stona będzie reklamą nie tylko w wyszukiwarce google, ale także w całej sieci reklamowej, obejmującej serwisy takie jak YouTube, Blogger, Gmail oraz miliony stron partnerskich, tematycznie powiązanych z Państwa ofertą. Możemy reklamować Państwa witrynę za pośrednictwem prostego tekstu, jak również w formie graficznej czy video.

W dzisiejszych czasach, gdy z internetu korzysta się już nie tylko na komputerze, nasze reklamy mogą zobaczyć także użytkownicy smartfonów czy tabletów. Warto zwrócić uwagę na fakt, iż reklama w Google AdWords jest idealna dla firm lokalnych, ponieważ reklamy można ustawić tak, by wyświetlały się jedynie w określonych miastach oraz regionach, co sprawia, że nie tracą Państwo funduszy na reklamy dla osób, które i tak nie odwiedzą Państwa firmy. Ponadto, jeżeli specjalizujemy się w usługach, bądź sprzedajemy rzeczy interesujące konkretną grupę odbiorców, możemy tak ustawić Państwa kampanię, by reklamy wyświetlały się tylko osobom wybranym ze względu na płeć czy wiek. Możemy też samodzielnie wybrać strony internetowe, na których Państwa reklama się pojawi. Jak widać, Google AdWords daje nam nieskończone możliwości, a przy tym wiele narzędzi służących do analizy rezultatów, dzięki czemu kampania reklamowa jest maksymalnie wydajna oraz optymalna pod względem finansowym.

Podniesiemy wartość Twojej firmy.
Skontaktuj się nami wypełniając poniższy formularz.

Dane wpisane w formularzu kontaktowym są dobrowolne i będą przetwarzane wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie zgodne z polityką prywatności. Administratorem danych osobowych jest firma: E PARTNERZY MARKETINGOWI z siedzibą: 80-822 Gdańsk, ul. Żabi Kruk 16 NIP: 9570704470

Doradcy e-Partnerzy Marketingowi

Komentowanie wyłączone.