Reklama w Google

Dlaczego warto korzystać z AdWords?

Reklamy w Google AdWords od jakiegoś czasu stanowią najpopularniejszy sposób na pozyskanie klientów, promocję nowych produktów, jak również skuteczną reklamę lokalnego biznesu. Warto zatem wiedzieć, co tak naprawdę oferuje nam Google AdWords oraz jakie możliwości nam daje.

Przede wszystkim w Google AdWords płacimy za kliknięcie, a nie jedynie za wyświetlenie reklamy. Nasza reklama może wyświetlić się zatem dziesiątki, a nawet setki razy za darmo – płatne są jedynie realne kliknięcia i wejścia na naszą stronę. Co równie istotne, samodzielnie ustalamy dzienny budżet – jeśli nie chcemy wydawać więcej niż kilkanaście złotych, nie musimy tego robić, mamy całkowitą kontrolę nad wydatkami na reklamę. Państwa stona będzie reklamą nie tylko w wyszukiwarce google, ale także w całej sieci reklamowej, obejmującej serwisy takie jak YouTube, Blogger, Gmail oraz miliony stron partnerskich, tematycznie powiązanych z Państwa ofertą. Możemy reklamować Państwa witrynę za pośrednictwem prostego tekstu, jak również w formie graficznej czy video.

W dzisiejszych czasach, gdy z internetu korzysta się już nie tylko na komputerze, nasze reklamy mogą zobaczyć także użytkownicy smartfonów czy tabletów. Warto zwrócić uwagę na fakt, iż reklama w Google AdWords jest idealna dla firm lokalnych, ponieważ reklamy można ustawić tak, by wyświetlały się jedynie w określonych miastach oraz regionach, co sprawia, że nie tracą Państwo funduszy na reklamy dla osób, które i tak nie odwiedzą Państwa firmy. Ponadto, jeżeli specjalizujemy się w usługach, bądź sprzedajemy rzeczy interesujące konkretną grupę odbiorców, możemy tak ustawić Państwa kampanię, by reklamy wyświetlały się tylko osobom wybranym ze względu na płeć czy wiek. Możemy też samodzielnie wybrać strony internetowe, na których Państwa reklama się pojawi. Jak widać, Google AdWords daje nam nieskończone możliwości, a przy tym wiele narzędzi służących do analizy rezultatów, dzięki czemu kampania reklamowa jest maksymalnie wydajna oraz optymalna pod względem finansowym.

Podniesiemy wartość Twojej firmy.
Skontaktuj się nami wypełniając poniższy formularz.

Dane wpisane w formularzu kontaktowym są dobrowolne i będą przetwarzane wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie zgodne z polityką prywatności. Administratorem danych osobowych jest firma: E PARTNERZY MARKETINGOWI z siedzibą: 80-822 Gdańsk, ul. Żabi Kruk 16 NIP: 9570704470

Doradcy e-Partnerzy Marketingowi

Komentowanie wyłączone.

Szanowna Użytkowniczko/Szanowny Użytkowniku

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i 2 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r (zwanego dalej „Rozporzadzenie”) informuję, iż:

Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest firma e-Partnerzy Marketingowi Przemysław Mrożek z siedzibą w Gdańsku (80-822), ul. Żabi Kruk 10, NIP: PL 957070470, REGON: 222016510.
Kontakt z osobą nadzorującą przetwarzanie danych osobowych w firmie e-Partnerzy Marketingowi możliwy jest pod adresem e-mail: pmrozek@e-partnermarketingowy.pl.
Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celu:
– przygotowania odpowiedzi na zapytanie na podstawie art. 6 ust. 1 lit. b Rozporządzenia;
– przesyłania informacji marketingowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej i programów automatyzujących na podstawie ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną i w zw. z art. 172 ustawy z dnia 16 lipca 2004 r. prawa telekomunikacyjnego (zgoda alternatywna) na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia;
4. Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane przez okres niezbędny do przygotowania i przedstawienia odpowiedzi na zapytanie oraz do czasu cofnięcia przez Panią/Pana wyrażonej zgody na otrzymywanie informacji marketingowych.
5. Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.
6. Ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do Regulatora, gdy uzna Pani/Pan, iż przetwarzanie Pani/Pana danych osobowych narusza przepisy Rozporządzenia.
7. Podanie przez Panią/Pana danych osobowych jest niezbędne do realizacji wniosku z zapytaniem. Jest Pani/Pan zobowiązany do ich podania, a konsekwencją niepodania danych osobowych będzie brak możliwości uzyskania odpowiedzi na wysłane zapytanie.