Sklepy internetowe

Handel internetowy jest coraz popularniejszy

W ciągu ostatnich kilku lat nastąpił prawdziwy boom na rynku sklepów internetowych. Dziś niemal każda licząca się na rynku marka handlowa posiada swój sklep internetowy. Najlepiej widać to na przykładzie hipermarketów, które sprzedawały sprzęt elektroniczny. Dziś każda z dużych sieci posiada profesjonalnie przygotowane sklepy internetowe, w których można nie tylko kupić w wygodny sposób bez wychodzenia z domu, ale jeszcze do tego można kupić o wiele taniej. Powstało również wiele internetowych delikatesów oraz internetowych oddziałów typowych supermarketów.

Sklepy internetowe stały się nieodłączną częścią obecnego handlu. Ludzie coraz częściej korzystają z oferty takich sklepów. Dlaczego? Przede wszystkim dlatego, że osoby pracujące mają mniej czasu i nie zawsze mają ochotę na to, aby móc po pracy odwiedzać sklep. Poza tym dzięki sprzedaży w internecie firmy znacznie minimalizują koszty, dzięki czemu mogą sprzedawać o wiele taniej. To sprawia, że z ich oferty korzystają także osoby mniej zamożne i takie, które po prostu lubią korzystać z promocji. Sprzedaż w internecie to także ogromna szansa nawet dla niewielkich firm, na dotarcie do klientów w Europie, a nawet na całym świecie. Dobrze przygotowany sklep internetowy, odpowiednio zaprojektowany, z dobrymi modułami do wyszukiwania, prezentacji i zamawiania towaru może znacząco zwiększyć zyski firmy. Są takie przedsiębiorstwa, które w ogóle zrezygnowały z prowadzenia placówek stacjonarnych i przeniosły swoją działalność handlową do sieci. To się po prostu opłaca.

Warto jednak pamiętać o tym, że sklep internetowy musi być odpowiednio przygotowany do działalności. Współpraca e-Partnerami Marketingowymi pozwoli Państwu na idealne dopasowanie do oferty sklepu kampanii reklamowej w sieci (i nie tylko), która pomoże przyciągnąć do niego klientów.

Podniesiemy wartość Twojej firmy.
Skontaktuj się nami wypełniając poniższy formularz.

Dane wpisane w formularzu kontaktowym są dobrowolne i będą przetwarzane wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie zgodne z polityką prywatności. Administratorem danych osobowych jest firma: E PARTNERZY MARKETINGOWI z siedzibą: 80-822 Gdańsk, ul. Żabi Kruk 16 NIP: 9570704470

Doradcy e-Partnerzy Marketingowi

Komentowanie wyłączone.

Szanowna Użytkowniczko/Szanowny Użytkowniku

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i 2 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r (zwanego dalej „Rozporzadzenie”) informuję, iż:

Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest firma e-Partnerzy Marketingowi Przemysław Mrożek z siedzibą w Gdańsku (80-822), ul. Żabi Kruk 10, NIP: PL 957070470, REGON: 222016510.
Kontakt z osobą nadzorującą przetwarzanie danych osobowych w firmie e-Partnerzy Marketingowi możliwy jest pod adresem e-mail: pmrozek@e-partnermarketingowy.pl.
Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celu:
– przygotowania odpowiedzi na zapytanie na podstawie art. 6 ust. 1 lit. b Rozporządzenia;
– przesyłania informacji marketingowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej i programów automatyzujących na podstawie ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną i w zw. z art. 172 ustawy z dnia 16 lipca 2004 r. prawa telekomunikacyjnego (zgoda alternatywna) na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia;
4. Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane przez okres niezbędny do przygotowania i przedstawienia odpowiedzi na zapytanie oraz do czasu cofnięcia przez Panią/Pana wyrażonej zgody na otrzymywanie informacji marketingowych.
5. Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.
6. Ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do Regulatora, gdy uzna Pani/Pan, iż przetwarzanie Pani/Pana danych osobowych narusza przepisy Rozporządzenia.
7. Podanie przez Panią/Pana danych osobowych jest niezbędne do realizacji wniosku z zapytaniem. Jest Pani/Pan zobowiązany do ich podania, a konsekwencją niepodania danych osobowych będzie brak możliwości uzyskania odpowiedzi na wysłane zapytanie.