SMS marketing

SMS Marketing – pewność sukcesu.

W dobie dużej konkurencji na rynku usługowym firmy prześcigają się w wprowadzaniu kolejnych działań marketingowych, które pozwolą na dotarcie i pozyskanie szerszego grona odbiorców. Istnieje kilka gałęzi marketingu, których działanie mimo iż z założenia ma przynieść te same korzyści, rozróżnia je sposobem działania i formą wykonania. Jednym z nich jest marketing mobilny, który jest formą komunikacji marketingowej.

Narzędziem tego rodzaju marketingu jest zazwyczaj urządzenie mobilne, jak na przykład telefon komórkowy. Dziś wiele osób nie wyobraża sobie życia bez swojego telefonu komórkowego co sprawia, że posiada on niezwykły potencjał w pozyskiwaniu i docieraniu do klientów , dlatego wiele firm decyduje się na tego rodzaju usługi które gwarantują skuteczność. SMS Marketing posiada wiele zalet, które nie wątpliwie decydują o jego popularności, m.in:

– w Polsce działa ok 55mln telefonów komórkowych, co sprawia niemal nie ograniczone pole w działaniu oraz pozyskiwaniu klientów

– niskie koszty – to właśnie one są jedną z najważniejszych zalet zachęcających do korzystania z tego rodzaju marketingu. Niskie koszty generowania takich wiadomości są nie porównywalne z korzyściami z tego wynikającymi.

– zdalny dostęp- pozwala na wysyłanie wiadomości z własnego systemu lub oprogramowania firmy świadczącej takie usługi.

– pewność działania – każdy posiadacz telefonu odczytuje swoją wiadomość zaraz po jej przyjściu.

Wszystko to sprawia, że warto zastanowić się nad wyborem właśnie tego narzędzia marketingowego.

Podniesiemy wartość Twojej firmy.
Skontaktuj się nami wypełniając poniższy formularz.

Dane wpisane w formularzu kontaktowym są dobrowolne i będą przetwarzane wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie zgodne z polityką prywatności. Administratorem danych osobowych jest firma: E PARTNERZY MARKETINGOWI z siedzibą: 80-822 Gdańsk, ul. Żabi Kruk 16 NIP: 9570704470

Doradcy e-Partnerzy Marketingowi

Komentowanie wyłączone.

Szanowna Użytkowniczko/Szanowny Użytkowniku

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i 2 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r (zwanego dalej „Rozporzadzenie”) informuję, iż:

Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest firma e-Partnerzy Marketingowi Przemysław Mrożek z siedzibą w Gdańsku (80-822), ul. Żabi Kruk 10, NIP: PL 957070470, REGON: 222016510.
Kontakt z osobą nadzorującą przetwarzanie danych osobowych w firmie e-Partnerzy Marketingowi możliwy jest pod adresem e-mail: pmrozek@e-partnermarketingowy.pl.
Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celu:
– przygotowania odpowiedzi na zapytanie na podstawie art. 6 ust. 1 lit. b Rozporządzenia;
– przesyłania informacji marketingowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej i programów automatyzujących na podstawie ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną i w zw. z art. 172 ustawy z dnia 16 lipca 2004 r. prawa telekomunikacyjnego (zgoda alternatywna) na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia;
4. Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane przez okres niezbędny do przygotowania i przedstawienia odpowiedzi na zapytanie oraz do czasu cofnięcia przez Panią/Pana wyrażonej zgody na otrzymywanie informacji marketingowych.
5. Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.
6. Ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do Regulatora, gdy uzna Pani/Pan, iż przetwarzanie Pani/Pana danych osobowych narusza przepisy Rozporządzenia.
7. Podanie przez Panią/Pana danych osobowych jest niezbędne do realizacji wniosku z zapytaniem. Jest Pani/Pan zobowiązany do ich podania, a konsekwencją niepodania danych osobowych będzie brak możliwości uzyskania odpowiedzi na wysłane zapytanie.