SMS marketing

SMS Marketing – pewność sukcesu.

W dobie dużej konkurencji na rynku usługowym firmy prześcigają się w wprowadzaniu kolejnych działań marketingowych, które pozwolą na dotarcie i pozyskanie szerszego grona odbiorców. Istnieje kilka gałęzi marketingu, których działanie mimo iż z założenia ma przynieść te same korzyści, rozróżnia je sposobem działania i formą wykonania. Jednym z nich jest marketing mobilny, który jest formą komunikacji marketingowej.

Narzędziem tego rodzaju marketingu jest zazwyczaj urządzenie mobilne, jak na przykład telefon komórkowy. Dziś wiele osób nie wyobraża sobie życia bez swojego telefonu komórkowego co sprawia, że posiada on niezwykły potencjał w pozyskiwaniu i docieraniu do klientów , dlatego wiele firm decyduje się na tego rodzaju usługi które gwarantują skuteczność. SMS Marketing posiada wiele zalet, które nie wątpliwie decydują o jego popularności, m.in:

– w Polsce działa ok 55mln telefonów komórkowych, co sprawia niemal nie ograniczone pole w działaniu oraz pozyskiwaniu klientów

– niskie koszty – to właśnie one są jedną z najważniejszych zalet zachęcających do korzystania z tego rodzaju marketingu. Niskie koszty generowania takich wiadomości są nie porównywalne z korzyściami z tego wynikającymi.

– zdalny dostęp- pozwala na wysyłanie wiadomości z własnego systemu lub oprogramowania firmy świadczącej takie usługi.

– pewność działania – każdy posiadacz telefonu odczytuje swoją wiadomość zaraz po jej przyjściu.

Wszystko to sprawia, że warto zastanowić się nad wyborem właśnie tego narzędzia marketingowego.

Podniesiemy wartość Twojej firmy.
Skontaktuj się nami wypełniając poniższy formularz.

Dane wpisane w formularzu kontaktowym są dobrowolne i będą przetwarzane wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie zgodne z polityką prywatności. Administratorem danych osobowych jest firma: E PARTNERZY MARKETINGOWI z siedzibą: 80-822 Gdańsk, ul. Żabi Kruk 16 NIP: 9570704470

Doradcy e-Partnerzy Marketingowi

Komentowanie wyłączone.