Strony internetowe

Strona internetowa, jako narzędzie promocji

Użytkownicy internetu, niezależnie od celu, w jakim w danej chwili korzystają z jego zasobów, dzień po dniu oglądają setki różnych stron internetowych, poszukując w nich określonych wiadomości, treści czy informacji, które są im potrzebne. Rzadko kiedy zastanawiają się oni nad grafiką, schematem, czy całą treścią zawartą na stronie. Patrzą na nią, jak na narzędzie, które umożliwia im realizację określonego, wybiórczego celu. Jednak osoby związane z branżą szeroko rozumianej reklamy, zwłaszcza tej internetowej, na stronę internetową patrzą zupełnie inaczej. Widzą ją kompletną i całościową, jako spójny element strategii, realizujący określone i nadane jej cele marketingowe. Czym bowiem, z punktu widzenia tych osób jest strona internetowa firmy? Jest jej wizówką, jest powszechnie dostępną informacją, jest bazą, z której potencjalni klienci dowiedzą się wszystkiego, co im potrzebne aby sięgnąć po produkt czy usługę danej firmy. Musi jednak przede wszystkim być kompletna i przystępna, czytelna, spójna oraz wyczerpująca. Współcześni klienci, zwłaszcza ci korzystający z internetu, mają bowiem duże wymagania i bardzo łatwo zniechęcają się do oferty. Trafiając na problemy na stronach, wchodząc na puste strony czy też znajdując na nich niepełne informacje, bardzo szybko poszukują innych firm i alternatywnych produktów. Tempo życia i konsumpcji we współczesnym świecie powoduje, iż jako klienci, nie jesteśmy cierpliwi.

Dlatego, chcąc się skutecznie i profesjonalnie reklamować w internecie, warto zadanie przygotowania całego planu działania oraz stworzenia strony internetowej, powierzyć e-Partnerom Marketingowym, którzy znają zachowania klientów i ich preferencje. Zagwarantuje to stronę na miarę Państwa oczekiwań, taką, która rzeczywiście będzie reklamą, a nie antyreklamą Waszej oferty i która przyciągnie nowych, zainteresowanych nią klientów.

Podniesiemy wartość Twojej firmy.
Skontaktuj się nami wypełniając poniższy formularz.

Dane wpisane w formularzu kontaktowym są dobrowolne i będą przetwarzane wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie zgodne z polityką prywatności. Administratorem danych osobowych jest firma: E PARTNERZY MARKETINGOWI z siedzibą: 80-822 Gdańsk, ul. Żabi Kruk 16 NIP: 9570704470

Doradcy e-Partnerzy Marketingowi

Komentowanie wyłączone.

Szanowna Użytkowniczko/Szanowny Użytkowniku

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i 2 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r (zwanego dalej „Rozporzadzenie”) informuję, iż:

Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest firma e-Partnerzy Marketingowi Przemysław Mrożek z siedzibą w Gdańsku (80-822), ul. Żabi Kruk 10, NIP: PL 957070470, REGON: 222016510.
Kontakt z osobą nadzorującą przetwarzanie danych osobowych w firmie e-Partnerzy Marketingowi możliwy jest pod adresem e-mail: pmrozek@e-partnermarketingowy.pl.
Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celu:
– przygotowania odpowiedzi na zapytanie na podstawie art. 6 ust. 1 lit. b Rozporządzenia;
– przesyłania informacji marketingowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej i programów automatyzujących na podstawie ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną i w zw. z art. 172 ustawy z dnia 16 lipca 2004 r. prawa telekomunikacyjnego (zgoda alternatywna) na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia;
4. Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane przez okres niezbędny do przygotowania i przedstawienia odpowiedzi na zapytanie oraz do czasu cofnięcia przez Panią/Pana wyrażonej zgody na otrzymywanie informacji marketingowych.
5. Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.
6. Ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do Regulatora, gdy uzna Pani/Pan, iż przetwarzanie Pani/Pana danych osobowych narusza przepisy Rozporządzenia.
7. Podanie przez Panią/Pana danych osobowych jest niezbędne do realizacji wniosku z zapytaniem. Jest Pani/Pan zobowiązany do ich podania, a konsekwencją niepodania danych osobowych będzie brak możliwości uzyskania odpowiedzi na wysłane zapytanie.