Jak skutecznie reklamować się w sieci?

Internet w ostatnich latach stał się najczęściej wykorzystywanym medium na niemalże całym świecie. Nic zatem dziwnego, że wiele firm zaczęło wykorzystywać internet do reklamowania swoich produktów i usług. Dziś mnóstwo ludzi korzysta z bogactwa internetu i to nie tylko przy użyciu komputerów, ale także przy wykorzystaniu coraz bardziej popularnych smarfonów i tabletów. Internet ma jeszcze jedną wspaniałą przewagę nad innymi mediami, takimi jak telewizja czy radio. Reklamy w nim są o wiele tańsze od typowych spotów telewizyjnych, a dzięki nim można dotrzeć do klientów w wielu krajach.

Reklama w internecie musi być jednak przygotowana przez wysokiej klasy specjalistów. Odbiorcy reklamy nie zwrócą uwagi na nieciekawe banery, albo na niezbyt interesujące multimedia. Wszystko musi być dopracowane tak, aby treści mogły trafić do jak największej liczby odbiorców.

Jak profesjonalnie przygotować reklamę w sieci? To proste, najlepiej skorzystać z oferty e-Partnerów Marketingowych 😉

Mamy w swojej ofercie cały szereg instrumentów, które można dopasowywać do potrzeb kampanii reklamowej danej firmy. Nasi pracownicy przygotują reklamy tak, aby trafiły one na te strony, które są najczęściej odwiedzane przez potencjalnych klientów Państwa firmy. Potrafimy stworzyć świetne reklamy banerowe albo multimedialne, dodatkowo potrafimy wykorzystać profesjonalnie ogromny potencjał social media. O klientów walczy się na różne sposoby, zatem możliwe będzie stworzenie strony dedykowanej danemu produktowi lub usłudze i wypozycjonowanie jej, stworzenie konkursu w sieci lub w social media, pisanie artykułów sponsorowanych i wiele, wiele innych.
Powierzenie kwestii reklamy w sieci specjalistom z pewnością będzie się opłacać i sprawi, że Państwa firma zanotuje zwiększone zainteresowanie swoimi produktami.

Pozdrawiam,
Przemysław Mrożek
e-Partner Marketingowy

tel. 883 100 260

Szanowna Użytkowniczko/Szanowny Użytkowniku

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i 2 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r (zwanego dalej „Rozporzadzenie”) informuję, iż:

Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest firma e-Partnerzy Marketingowi Przemysław Mrożek z siedzibą w Gdańsku (80-822), ul. Żabi Kruk 10, NIP: PL 957070470, REGON: 222016510.
Kontakt z osobą nadzorującą przetwarzanie danych osobowych w firmie e-Partnerzy Marketingowi możliwy jest pod adresem e-mail: pmrozek@e-partnermarketingowy.pl.
Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celu:
– przygotowania odpowiedzi na zapytanie na podstawie art. 6 ust. 1 lit. b Rozporządzenia;
– przesyłania informacji marketingowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej i programów automatyzujących na podstawie ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną i w zw. z art. 172 ustawy z dnia 16 lipca 2004 r. prawa telekomunikacyjnego (zgoda alternatywna) na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia;
4. Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane przez okres niezbędny do przygotowania i przedstawienia odpowiedzi na zapytanie oraz do czasu cofnięcia przez Panią/Pana wyrażonej zgody na otrzymywanie informacji marketingowych.
5. Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.
6. Ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do Regulatora, gdy uzna Pani/Pan, iż przetwarzanie Pani/Pana danych osobowych narusza przepisy Rozporządzenia.
7. Podanie przez Panią/Pana danych osobowych jest niezbędne do realizacji wniosku z zapytaniem. Jest Pani/Pan zobowiązany do ich podania, a konsekwencją niepodania danych osobowych będzie brak możliwości uzyskania odpowiedzi na wysłane zapytanie.