Strony internetowe jako prezentacja firmy

Strony internetowe jako prezentacja firmy.

Dobrze wiadomo, iż każda firma, by dobrze prosperowała musi mieć dobrą reklamę. Jest to połowa sukcesu dobrze rozwijającego się interesu.
Dostępność do informacji też jest istotna. Im szersze grono ludzi dowie się o usługach, większe jest prawdopodobieństwo wzbudzenia zainteresowania klientów, oraz pozyskania nowych. Dzięki potędze internetu można szerzyć reklamę swojej firmy. Taka reklama i prezentacja dotrze bowiem wszędzie, powiększając kręg zainteresowania naszymi produktami. Internet to obecnie najlepsze źródło pozyskiwania informacji na temat firm, produktów czy usług. Większość ludzi szukając dobrej firmy kieruje się właśnie informacjami znajdywanymi w internecie, przeglądając strony internetowe, opinie, reklamy danych firm – decyduje się, gdzie i z jakich usług skorzysta.

Profesjonalnie wykonana strona internetowa w odpowiedni sposób przyciąga klientów, sprawia iż dana firma staje się ciekawa i świadczone przez nią usługi są godne wypróbowania. Dobre komentarze także dobrze świadczą o firmie i sprawiają, że potencjalni klienci z ufnością wybierają te produkty. Dlatego też firmy posiadające strony internetowe, które prezentują ich działalność, pamiętają by zamieszczać na nich komentarze zadowolonych klientów. Nie ma nic lepszego niż dobre zdanie innych, ucieszonych klientów, którzy chcą wracać do usług jednej firmy. Ważne jest by zamieszczone informacje były jasno przedstawione, jednocześnie przyciągając, taka „internetowa wizytówka” to najlepsza reklama i prezentacja firmy.

Strona internetowa firmy to w dzisiejszych czasach podstawa dobrego interesu. Liczy się także profesjonalne podejście do klienta, doświadczenie, konferencyjna cena i wysoka jakość wykonywanych usług dodatkowo z pewnością przyciągną nowych klientów i sprawią iż firma będzie cieszyła się dobrą renomą. Przygotowanie strony internetowej dla Twojej firmy zlecaj tylko specjalistom w tym zakresie. Napisz do nas.

Pozdrawiam,
Przemysław Mrożek
e-Partner Marketingowy
tel. 883 100 260

Szanowna Użytkowniczko/Szanowny Użytkowniku

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i 2 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r (zwanego dalej „Rozporzadzenie”) informuję, iż:

Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest firma e-Partnerzy Marketingowi Przemysław Mrożek z siedzibą w Gdańsku (80-822), ul. Żabi Kruk 10, NIP: PL 957070470, REGON: 222016510.
Kontakt z osobą nadzorującą przetwarzanie danych osobowych w firmie e-Partnerzy Marketingowi możliwy jest pod adresem e-mail: pmrozek@e-partnermarketingowy.pl.
Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celu:
– przygotowania odpowiedzi na zapytanie na podstawie art. 6 ust. 1 lit. b Rozporządzenia;
– przesyłania informacji marketingowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej i programów automatyzujących na podstawie ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną i w zw. z art. 172 ustawy z dnia 16 lipca 2004 r. prawa telekomunikacyjnego (zgoda alternatywna) na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia;
4. Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane przez okres niezbędny do przygotowania i przedstawienia odpowiedzi na zapytanie oraz do czasu cofnięcia przez Panią/Pana wyrażonej zgody na otrzymywanie informacji marketingowych.
5. Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.
6. Ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do Regulatora, gdy uzna Pani/Pan, iż przetwarzanie Pani/Pana danych osobowych narusza przepisy Rozporządzenia.
7. Podanie przez Panią/Pana danych osobowych jest niezbędne do realizacji wniosku z zapytaniem. Jest Pani/Pan zobowiązany do ich podania, a konsekwencją niepodania danych osobowych będzie brak możliwości uzyskania odpowiedzi na wysłane zapytanie.